Різка прорізів в несучій стіні в Києві та області

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Замовити послугу отвір у несучій стіні

Завдання по виконанню отвору в міській квартирі вимагає великої відповідальності та дотримання норм безпеки як власників, так і їхніх сусідів. У панельних будинках отримання дозвільної документації ускладнене через їх типових схем будівництва. Всі ці питання регулюються при зверненні до ліцензованих фахівців компанії "СНОС".

УЗГОДЖЕННЯ ПРИСТРОЮ ОТВОРУ В НЕСУЧІЙ СТІНІ

Для законної та безпечної перепланування несучої стіни, а саме формування отвору, сертифікований фахівець виїжджає на об'єкт і визначає можливості втілення надії в реальність. В інтересах розробки проектної документації та проведення правильних розрахунків, збір першої інформації вкрай важливий, а саме:

  • стан будинку та його перекриттів;
  • базовий матеріал стін і тип будови;
  • планування квартири власників і їхніх сусідів;
  • поверховість і навантаження на несучу стіну;
  • товщина і стан стіни (вибоїни, сколи, тріщини тощо).

Технічне обстеження несучих стін проводять виключно фахівці, беручи під увагу ще багато факторів, що впливають на отримання дозвільної документації. У проектній документації велике значення має інформація про посилення готового отвору, так як конструктивні особливості вимагають особливого підходу та певних комплектів металоконструкцій для гарантованої безпеки вищерозташованих квартир.

ВИКОНАННЯ ОТВОРУ В НЕСУЧІЙ СТІНІ

Технологія виконання отвору обов'язково повинна містити нешкідливий і вібро безпечний спосіб, виключаючи тим самим використання перфораторів і відбійних молотків, а також інших інструментів, що створюють механічні або динамічні навантаження на капітальну конструкцію. Застосовується виключно щадний метод облаштування отвору за допомогою професійного інструменту містить силіконові накладки і напилення. Чим забезпечується оперативність виконання завдання з вирізання отвору і своєчасний перехід до його посилення підготовленими металоконструкциями.

ФОРМУВАННЯ ОТВОРУ В НЕСУЧІЙ СТІНІ В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

Компанія "СНОС" надає сертифікованих фахівців на всіх рівнях виконання підряду з влаштування прорізів у несучих(капітальних) стінах будь-якого типу будівель. Попередня консультація з менеджером в телефонному режимі, забезпечить виклик спеціаліста за оцінкою в намічені терміни. Оперативний виїзд оцінювача здійснюється по Києву та області безкоштовно. Компанія "СНОС" працює з регульованим фінансовим чеком для приватних та юридичних осіб — готівковим або безготівковим способом розрахунків, а також з урахуванням ПДВ.

Переміщення або формування нових прорізів, а також будь-яких перепланувань, які стикаються з капітальними стінами будь-яких типів будівель, вимагає абсолютної відповідальності та дотримання технічних норм виконання робіт.

Реалізацію проекту зобов'язані виконувати майстри, що мають дозвільну документацію та відповідно до ліцензії на такі види робіт. Це вірний спосіб забезпечити собі винятковий спокій і особливий захват по завершенню всіх робіт по переплануванню.

Різання отвору в несучій стіні
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Різання бетонних/залізобетонних, цегляних стін глибиною пропилу до 750ммм2 перерізу реза4000.00
2Свердління бетону або залізобетону, цегли діаметром 350-500мм (висвердлювання отвору)див. пог30.00
3Зварювальні роботи з посилення металом отвору в несучій стініпослуга2500.00
4Демонтаж (подрібнення) бетону або залізобетону, цегли відбійним молоткомм32500.00
5Навантаження будівельного сміття в мішкишт8.00
6Підготовка під навантаження будівельних відходівпослугадоговірна
7Вивіз сміттяпослугадоговірна

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk