Проем в панельном доме в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Услуга отверстие в панельном доме

Перепланування в панельних будинках надскладне завдання, ускладнена наявністю безлічі несучих стін. Враховуючи такий важливий момент, приступати до формування отвору в несучій стіні самостійно, вкрай небезпечний захід. До проведення таких робіт абсолютно готова компанія "СНОС", і зможе взяти на себе повний спектр послуг з облаштування отвору в панельному будинку.

СКЛАДНОСТІ ПРИСТРОЮ ОТВОРУ В ПАНЕЛЬНОМУ БУДИНКУ

Першим питанням в облаштуванні нового отвору в панельному будинку — буде оцінка об'єкта оцінювачем і підготовка дозвільних документів на проведення даних робіт від всіх необхідних інстанцій. Залучення підготовлених фахівців з наявністю документації про допуск до такого виду діяльності, також стане необхідною умовою, за виконання такої відповідальної перепланування. Через ризиків, пов'язаних із зміною планування в панельному будинку всі роботи ведуть висококваліфіковані фахівці, починаючи з розрахунків і закінчуючи посиленням готового отвору в панельному будинку.

ПРИСТРІЙ ОТВОРУ В ПАНЕЛЬНОМУ БУДИНКУ

Враховуючи всі вищеперелічені принади перепланування саме в панельних спорудах, виконувати отвір безпечніше сучасним і професійним інструментом, виключаючи вібраційно-динамічні навантаження на стіну.

Застосовуючи алмазну резку в пристрої отвору можна безперешкодно завершити роботи без тріщин, мікротріщин і різного роду сколів на стіні. Робота, яка виконується з урахуванням всіх приписів здійснюється без помітного шуму, що турбує сусідів і проводиться дуже оперативно.

Істотним моментом планових дій з перепланування, є і завершальні роботи, що має на увазі під собою прибирання і вивезення будівельного сміття після демонтажу фрагментів отвору. Співробітники компанії "СНОС" за попередніми домовленостями, залишать замовнику тільки незначну прибирання після проведення всіх робіт.

ОБЛАШТУВАННЯ ПРОРІЗІВ У ПАНЕЛЬНОМУ БУДИНКУ ПО КИЄВУ І ОБЛАСТІ

Компанія "СНОС", перевірений та надійний партнер у вирішенні складних завдань, з облаштування прорізів у панельних будинках в тому числі. Маючи багаторічний досвід та всю дозвільну документацію з допомогою кваліфікованих фахівців, проведе всі роботи виключно дотримуючись усіх технічних норм і обумовлених договором термінів. Фахівець виїде на огляд об'єкта безкоштовно і оперативно в будь-який район Києва і навіть області, за попередньою домовленістю. Розрахунки ведуться як готівкою, так і безготівковим способом з урахуванням ПДВ, що безсумнівно зручно для приватних та юридичних осіб. Звертаючись до кваліфікованої допомоги, ви безсумнівно знімаєте з себе всі ризики, пов'язані з вирізуванням отвору в панельному будинку.

 

Різання отвору в панельному будинку
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Різка стандартного отвору у бетонній стіні товщиною до 100 ммпослуга1200.00
2Розширення (збільшення) отвору в панельному будинкупослуга900.00
3Різка бетону або залізобетону електричним різьбярем глибиною пропилу до 150ммм. пог200.00
4Демонтаж (різання) бетонної перегородки товщиною до 100 ммм2500.00
5Різання бетонних/железобетонныхстен глибиною пропилу до 750ммм2 перерізу реза4000.00
6Свердління бетону/железобетонадиаметром 350-500мм (висвердлювання отвору)див. пог30.00
7Зварювальні роботи з посилення металом отвору в несучій стініпослуга2500.00
8Демонтаж (подрібнення) бетону або залізобетону, цегли відбійним молоткомм32500.00
9Навантаження будівельного сміття в мішкишт.8.00
10Підготовка під навантаження будівельних відходівпослугадоговірна
11Вивіз сміттяпослугадоговірна

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk