Услуга проем в пререкритии в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Замовити послугу отвір в перекритті

Переобладнання і модернізація споруджень найчастіше припускає формування нових прорізів. Вибір надійних фахівців найперша і суттєво важливе завдання. Кваліфіковані майстри компанії "СНОС" надають послуги по формуванню прорізів з урахуванням всіх складних аспектів щодо виконання завдання. Багаторічний досвід фахівців і наявність професійного інструменту та спеціального обладнання забезпечать виконання робіт на найвищому рівні майстерності.

ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ОТВОРУ ПЕРЕКРИТТІВ

Пристрій прорізів супроводжується серйозною технічною, а в більшості випадків і документаційної підготовкою. Далі проводяться роботи по ретельному плануванню, яке є важливою захистом від непередбачених обставин. Проріз у перекритті непросте завдання і при розрахунках у плануванні враховуються моменти, що потребують підсилення. Роботи по формуванню прорізів повинні виконуватися кваліфікованими фахівцями, що мають певний допуск в будівництві.

ВИКОНАННЯ ОТВОРУ В ПЕРЕКРИТТІ

Створення отворів найчастіше проводиться ненаголошеним способом уникнути вібрацій, щоб уникнути руйнування всієї конструкції, за допомогою утворення тріщин і мікротріщин. Розмічений отвір виконується із застосуванням професійних інструментів:

  • стенорезние пилки;
  • ручні гідравлічні різьбярі;
  • електричні різьбярі по бетону;
  • швонарізчики;
  • установки алмазного буріння.

Вибір обладнання визначається оцінювачем компанії "СНОС" на місці виконання робіт враховуючи всі особливості об'єкта.

Найпоширеніший спосіб це комбінований метод виконання отвору.

  • Процес створення отвору — це висвердлювання або відпилювання по розмітці і демонтаж зрізаних сегментів, з невеликих частин бетонного перекриття, з подальшим акуратним спуском і комплектацією внизу, для зручності виносу, навантаження та вивезення на утилізацію.
  • За другим способом — це необхідність у видаленні отвору і збереження вирізаного елементу — цілим. Цей метод застосовується в місцях де є можливість розмістити спецтехніку — крани і навантажувачі, застосовуючи які можна легко переміщати великі вирізані фрагменти бетону. Такий метод фінансово раціональніше попереднього — з-за невеликої кількості погонних метрів різання бетону по контуру отвору.

Посилення отворів розглядається фахівцями індивідуально з урахуванням особливостей споруди та виду отвору.

ПОСЛУГИ З РІЗАННЯ ПРОРІЗІВ У КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

Компанія "СНОС" виступить відповідальним підрядником в організації отворів будь-якої складності для приватних та юридичних осіб. Готівковий або безготівковий розрахунок з урахуванням ПДВ особливого значення не мають. Оперативний виїзд оцінювача в будь-який район Києва чи області — здійснюється безкоштовно за погодженням сторін. Багаторічний досвід і відповідальний підхід до кожної задачі — дозволяють компанії бути надійним і фінансово аргументованим підрядником.

Різання отвору в перекритті
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Різання бетонних/залізобетонних перекриттів глибиною пропилу до 750ммм2 перерізу реза4000.00/5000.00
2Свердління бетону або залізобетону діаметром 350-500мм (висвердлювання отвору)див. пог30.00
3Зварювальні роботи з посилення металом отвору в плиті перекриттяпослуга2500.00
4Демонтаж (подрібнення) бетону або залізобетону відбійним молоткомм32500.00
5Навантаження будівельного сміття в мішкишт8.00
6Підготовка під навантаження будівельних відходівпослугадоговірна
7Вивіз сміттяпослугадоговірна

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk