Різка прорізів та отворів в Києві і області

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Замовити послугу різка прорізів та отворів

При проведенні ремонту в приміщенні нам часто доводиться виконувати внутрішнє перепланування. Перепланування приміщень включає в себе не тільки демонтаж стін, але і пристрій віконних або дверних прорізів, розширення або зміщення прорізів, улаштування прорізів у перекриттях, зміна розмірів або форми існуючих прорізів і багато інші складні демонтажні роботи, де необхідне застосування професійного алмазного устаткування.

Як правильно зробити отвір в стіні?

Увага! Не відповідну якість технологій виробництва робіт і не дотримання заходів безпеки при влаштуванні отвору в стіні, може призвести не тільки до ослаблення конструкції будівлі, але і до непоправних наслідків. Щоб правильно виконати отвір в несучій стіні, звертайтеся до професіоналів.

На ринку будівельного інструменту представлена маса обладнання для демонтажу стін і перекриттів, при цьому безпечний демонтаж конструкцій на сьогоднішній день виконується тільки ненаголошеним способом. Тому найбільш безпечним і швидким способом влаштування прорізів у стінах і перекриттях є різка прорізів.

Різання отвору Київ

Перед початком пристрою отвору необхідно визначити тип і призначення стіни, у якої потрібно зробити отвір. Якщо стіна несуча, то необхідно виконувати посилення прорізу металевою конструкцією, а якщо стіна є перегородкою, то можна змонтувати перемичку, а іноді можна вирізати отвір і без неї.

Посилення прорізу необхідно для збереження міцності стіни або перекриття, в яких він зроблений і для міцності всього будинку. Несуча перемичка або металоконструкція повинні нести на собі навантаження від решти зверху стіни, від панелей перекриття верхнього поверху або даху будинку. Тому розрахунок міцності перемички або металевої конструкції для посилення отвору, необхідно доручати кваліфікованим конструкторам, а монтаж металоконструкції і пристрій отвору з посиленням – професіоналам.

При розрахунку міцності конструкції, якої посилюється отвір, необхідно враховувати наступні моменти:

розмір отвору по відношенню до площі стіни;

відстань від прорізу до кутів і суміжних стін;

відстань від перекриття до верхньої точки отвору;

тип матеріалу, з якого виконана стіна або перекриття;

товщину стіни або перекриття і їх технічний стан;

кількість поверхів над отвором; тип перекриттів і розташування панелей перекриття;

при влаштуванні прорізів у фундаментних блоках необхідно враховувати розташування верхнього блоку;

при влаштуванні прорізів на поверхах, їх необхідно виконувати строго один над одним;

при розширенні отвору необхідно враховувати відстань до краю перемички;

Саме з цих причин не варто виконувати пристрій отвору самостійно, а краще звернутися до професіоналів. При влаштуванні великих отворів іноді виникає необхідність підпірці перекриття, щоб розвантажити несучу стіну, в якій необхідно вирізати отвір. Матеріал і спосіб посилення прорізу також вибирає конструктор

Отвір в стіні Київ

Як ми вже згадали вище: самий безпечний і швидкий спосіб влаштування отворів – різка алмазним диском. Цей метод працює без динамічних навантажень на конструкцію, без вібрації і з мінімальним шумом.

Так само алмазна різання отвору проводиться без пилу, оскільки на ріжучий диск здійснюється подача води, яка не тільки гасить температуру алмазних сегментів при терті, але і майже стовідсотково прибирає пил, перетворюючи її в шлам. Даним методом виконується не тільки різання нового отвору, але і розширення отвору в кам'яній стіні.

Технічний отвір

Пристрій технічного отвору необхідно для будь-яких технологічних процесів, наприклад: отвір у стіні для врізання в комунікації, або ж отвір під ванною для монтажу-демонтажу сифона. Технічний отвір, як правило, не має стандартних розмірів і виконується в невеликих розмірах. Замовити різання отвору Ви можете у нас на сайті. Також ми безкоштовно виїдемо на замір і безкоштовно зробимо кошторис. Ми працюємо сучасним професійним обладнанням, що гарантує максимальну якість і комфорт виробництва робіт.

Пристрій прорізівОд. змЦегла , грнБетон, грнФБС, грнЗ/бетон, грн
Збільшення дверного отвору
Різка аркиштвід 750.00від 950.00від 1700.00
Розширення отворуштвід 750.00від 950.00від 1700.00від 1700.00
Збільшення балконного отвору
Різка і демонтаж балконних тумбиштвід 750.00від 850.00від 4300.00
Різка і демонтаж балконного парапетуштвід 1200.00від 2700.00
Розширити отвірштДоговірна
Ціни вказані без ПДВ
×
Зворотний дзвінок
uk