Замовити послугу різка прорізів та отворів

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Замовити послугу алмазна різання прорізів

Існуючі старі споруди часто потребують ремонту, і все частіше затребувані послуги спеціалістів по роботі з прорізами. Комусь необхідна перепланування квартири, іншим потрібно посилення застарілих прорізів, а хтось освоює цокольні поверхи з непередбаченої експлуатацією при будівництві будинку. До старих будівель відносяться не тільки побутові, але і промислові об'єкти, де також можуть бути свої особливості. Компанія "ЗНЕСЕННЯ" працює з отворами будь-яких призначень вже більше 10 років і готова запропонувати свої послуги як приватним, так і юридичним особам.

ОТВОРИ В ПОБУТОВИХ ПРИМІЩЕННЯХ КИЄВА ТА ОБЛАСТІ

У побутових приміщеннях отвори можуть формуватися нові, зміщуватися або розширюватися — у залежності від вимог Замовника. Також у старих цегляних будівлях отвори підлягають посиленню, через природного зносу будівель — в особливості це відноситься до віконних прорізів. Для виконання таких робіт залучають фахівців, і дідівський метод вже давно позаду.

Компанія "ЗНЕСЕННЯ" пропонує свої послуги в професійному формуванні прорізів, а також надійному їх посилення. Застосовується в роботі:

  • сучасне обладнання;
  • професійний інструмент;
  • ручні приспособы;
  • спеціальна оснащення робочих;
  • спецтехніка для вивозу сміття;
  • нові металоконструкції для посилення;
  • очевидний досвід.

Компанія "ЗНЕСЕННЯ" може прийняти будь-підряди по роботі з прорізами — від приватних або юридичних осіб. Фахівці організації знайомі з виробництвом отворів під сходи, з корекцією ліфтових прорізів, та іншими супутніми роботами, що часто затребувані в нових будинках. Для проведення деяких робіт з прорізами — потрібні певні будівельні допуски, що є в наявності у майстрів від "ЗНОС". По завершенню робіт, співробітники проводять чорнову прибирання та самоскидом, або іншим транспортом з власного автопарку компанії, що вивозять будівельне сміття на утилізацію.

ОТВОРИ В ПРОМИСЛОВИХ ПРИМІЩЕННЯХ КИЄВА ТА ОБЛАСТІ

На заводських площах багато застарілих будівель, і часто отвори в таких приміщеннях підлягають підсиленню. Реконструкцією дуже часто можна підтримати будова і відстрочити його знесення. Посилення отворів, у багатьох випадках, зберігає таку будову ще на багато років експлуатації. Особливо часто посилюються прорізи з зовнішнім виходом, але нерідко зустрічаються напівзруйновані і похилі отвори усередині приміщень.

Ще одне з рішень "вирізати отвір" припадає на переміщення громіздкого промислового обладнання, що іншим шляхом, пересування, просто не здійснити. Таким чином компанія "ЗНЕСЕННЯ" може виступити в якості підрядника для юридичних осіб та виконати необхідні роботи по прорізів, а також запропонувати й інші роботи з застосуванням спецтехніки при необхідності. Для юридичних осіб передбачено безготівковий розрахунок з урахуванням ПДВ.

ВИВІЗ БУДІВЕЛЬНОГО СМІТТЯ В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

Одвічна проблема при будь-якому ремонті — "Куди ж подіти сміття". Не всі організації мають можливість вивозити фрагменти з вирізаного отвору і залишають будівельне сміття на об'єкті. Співробітники компанії "ЗНЕСЕННЯ" по закінченню робіт проводять чорнову прибирання, і акуратно комплектують будівельне сміття. Потім його сумлінно виносять, з урахуванням "чистий під'їзд", і занурюють в транспорт для вивозу. Компанія "ЗНЕСЕННЯ" містить власний автопарк спецтехніки, що завжди готова до роботи. Погодивши партнерські відносини і уклавши договір з Компанією "ЗНЕСЕННЯ" — Замовник отримує повний комплекс робіт, що безсумнівно мінімізує витрати.

Компанія "ЗНЕСЕННЯ" це досвід, професіоналізм і сучасні методи в роботі з внутрішніми механізмами контролю.

Прорізи
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Різка стандартного отвору в цегляній стіні товщиною до 150 мм (вартість роботи з монтажем перемички)послуга2400.00
2Різка стандартного отвору у бетонній стіні товщиною до 150 ммпослуга1500.00
3Розширення (збільшення) отвору в цегляною, бетонною стініпослуга1200.00
4Переміщення отворупослугадоговірна
5Різка бетону або залізобетону електричним різьбярем глибиною пропилу до 150ммм. пог150.00
6Монтаж перемичкипослуга900.00
7Різка цегляних, бетонних стін глибиною пропилу до 750ммм2 перерізу реза4000.00
8Свердління цегли, бетону діаметром 350-500мм (висвердлювання отвору)див. пог30.00
9Зварювальні роботи з посилення металом отвору в несучій стініпослуга2500.00
10Демонтаж (подрібнення) бетону або залізобетону, цегли відбійним молоткомм32500.00
11Навантаження будівельного сміття в мішкишт.8.00
12Підготовка під навантаження будівельних відходівпослугадоговірна
13Вивіз сміттяпослугадоговірна

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk