Послуга розчищення території

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Розчищення територій по Києву і області

Щоб звільнити земельний наділ від порослі з метою подальшого зведення будинку, потрібно прибрати всі непотрібні дерева і кущі. Для планової забудови під багатоповерхівки, торговий центр, котеджне містечко, одиночний об'єкт спочатку слід підготувати територію, прибравши насадження та вирівнявши ґрунтову поверхню.

Що входить в розчистку

У разі, коли це – «дика зона», на якому росло все, що встиг прижитися, робота включає в себе вирубку чагарників, спіл дерев, викорчовування пнів, покіс або повне видалення трав'яної шару, прибирання сміття та винос непотрібних предметів з ділянки.

Розчищення, що стосується дачної території приватної садиби, передбачає основний список вищезгаданих дій, а також обрізку дерев.

Комплекс послуг включає в себе переробку на місці або вивезення деревних відходів. При бажанні ви можете отримати тріску для розпалювання каміна або тирсу для підвищення якості грунту.

Робоча техніка

Для обробки грунту призначені землерийні машини. Вони знімуть дерен, в якому знаходяться насіння дикорослих бур'янів. Арбористы бензопилами розділять дерева на частини, щоб падаючі стовбури не пошкодили поруч стоять конструкції і огорожі. Бульдозер розкопає яму і витягне залишки спиляних дерев. Дробарки та щепорезы подрібнять гілки, тонкі стовбури, насипавши отриманий продукт у мішки або навалом. Можна замовити мульчер, поєднує в собі кілька операцій. Навантажувач складе вивозиться матеріал у кузов самоскида, очистивши ділянку від продуктів переробки дерев і кущів. Ціна розчищення території визначається кількістю і тривалістю наданих послуг.

Коли планується почати будівництво ранньою весною, розчищення ділянки бажано виконати в кінці зими. Додатково знадобиться снігоприбиральна техніка.

Існуючі методи розчистки

  1. Ручний. Вибирається на відносно доглянутих територіях, коли потрібно лише трохи підчистити ділянки від рослинності. Процес зажадає вкладення фізичних зусиль, що далеко не завжди під силу господарям ділянки. А іноді на це у мешканців зовсім не залишається часу. Після ретельного знищення представників непотрібної флори результат збережеться на рік-два.
  1. Хімічна обробка. Метод дієвий, розрахований на збереження результативності протягом 3-4 років. Однак він небезпечний через потенційного (і реального) хімічного отруєння прилеглих пасовищ, приватних господарств, здатний завдати значної шкоди людям і тваринам.
  1. З допомогою техніки. Механізовані пристрої в короткі терміни впораються з обсягами робіт, забезпечивши найвищу якість. Результат розчищення збережеться 3-8 років.

Київська компанія Snos виконує розчищення великих і малих територій від зелених насаджень, сміття, промислових і побутових відходів. Крім техніки, привезеної до клієнта, ми відправляємо навчених фахівців, неодноразово надають замовникам цю послугу.

Розчистимо ділянка під будівництво, проведемо сезонні роботи по спиляти і видалення деревних складових, підготуємо територію до продажу.

Найменування роботиОдиниця виміруЦіна без ПДВ, грн
Послуги різноробочихпослуга600.00
Прибирання територій спецтехнікоюпослуга4000.00
Покіс трави та бур'янусотка50.00
Прибирання скошеної трависотка30.00
Обрізка деревпослугадоговірна
Спил деревшт.50.00
Вирубка чагарникусотка250.00
Подрібнення гілокпослуга3000.00
Корчування пнівпослугадоговірна
Демонтаж спорудпослугадоговірна
Послуги прибирання снігупослугадоговірна
Послуги спеціаліста з оцінки робітпослугадоговірна
Вивіз сміття самоскидами 30 тоннрейс3000.00
Вивезення пнів дерев самоскидами 30 тоннрейс3500.00
Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.
Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.
Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.
×
Зворотний дзвінок
uk