Розширення ліфтових прорізів

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Расширение проемов лифтовых шахт

Монолітно-каркасний метод будівництва дозволяє зводити багатоповерхові будівлі, що сьогодні є частиною сучасних технологій в будівельній сфері. Міцні конструкції будівель характеризуються високими експлуатаційними показниками, але при цьому готові споруди дуже часто вимагають коригування прорізів. Виправлення цих невідповідностей часто супроводжується залученням серйозної техніки з алмазної різання, а також кваліфікованого професіоналізму фахівців.

Компанія "СНОС" надає послуги з використанням власного надійного обладнання по алмазному різанні і має в наявності сертифікати, ліцензії, а також будівельні допуски для виконання надскладних завдань.

ПОСЛУГИ ПО РОЗШИРЕННЮ ЛІФТОВИХ ПРОРІЗІВ

Така послуга затребувана дуже часто на завершальному етапі, по закінченню основного зведення споруди. Періодично це можуть бути неточності в:

  • ширині,
  • висоті,
  • зміщенні.

Крім таких нюансів, зустрічаються і багато інших. Щоб не довелося коригувати, алмазна резка єдино вірне рішення таких завдань. При розширенні ліфтових прорізів застосовуються:

  • стенорезние машини;
  • канатне обладнання;

Ручний інструмент алмазного різання застосовують при незначній корекції ліфтового отвору. Для більш істотних робіт підійде тільки обладнання потужніший. Відрізані фрагменти ліфтового отвору за допомогою лебідки, закріпленої поверхом вище, опускають на піддони поверхом нижче, і переміщають до місця, звідки фрагмент буде занурений для утилізації чи вивезення на повторне використання.

Корекція або розширення ліфтових отворів із застосуванням технології алмазного різання дало можливість розширювати їх не тільки в монолітних спорудах, але і інших будівлях, в яких необхідно провести роботи такого плану. Краї отворів залишаються гладкими і зажадають тільки чистової обробки.

СКЛАДНОСТІ РОЗШИРЕННЯ ЛІФТОВИХ ПРОРІЗІВ

Ліфтові прорізи розміщені поверхами на всіх поверхах. При різанні стіни біля ліфтового отвору, доступ устаткування можливий тільки з одного боку, що впливає на застосування того обладнання, яке дозволить зробити наскрізний рез за один раз. Товщина стін ліфтових отворів може досягати 30 сантиметрів, а іноді і більше. Саме з цієї причини в компанії "СНОС" було прийнято рішення про застосування стінорізальних машин, за допомогою яких можливо виконувати такі роботи.

Відрізані фрагменти ліфтового отвору мають неабияку вагу, тому правильне повинно бути не тільки вирізання, але і спускання цих фрагментів. Все це захід ускладнено "доступністю", так як до місця спускання важких фрагментів немає можливості застосувати кран, що значно полегшило б роботу фахівців.

ЗАМОВИТИ РОЗШИРЕННЯ ЛІФТОВИХ ПРОРІЗІВ

Зважаючи надскладно-проведених робіт по розширенню ліфтового отвору в Києві і області — підрядників в столиці знайти дуже складно. Компанія "СНОС" готова виконувати настільки відповідальні роботи, і є надійним підрядником за 10-річний досвід роботи для багатьох компаній, а також приватних осіб. Серйозні висококваліфіковані фахівці вже виконували розширення ліфтових прорізів і знайомі з багатьма нюансами цієї роботи.

Телефонуйте менеджерам в офіс або замовте за формою зв'язку "зворотний дзвінок", і через пару хвилин Вам передзвонять.

Різка ліфтового отвору
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Різка бетону або залізобетону електричним різьбярем глибиною пропилу до 150ммм. пог150.00
2Різка перекриттів електричним швонарізчиком глибиною до 320 ммм2 перерізу реза4000.00
3Різання бетонних перекрытийи стін глибиною пропилу до 750 мм стінорізною машиноюм2 перерізу реза4000.00
4Свердління цегли, бетону діаметром 350-500мм (висвердлювання отвору)див. пог30.00
5Зварювальні роботи з посилення металом віконного прорізу в несучій стініпослуга2500.00
6Демонтаж (подрібнення) бетону або залізобетону, цегли відбійним молоткомм32500.00
7Навантаження будівельного сміття в мішкишт.8.00
8Підготовка під навантаження будівельних відходівпослугадоговірна
9Вивіз сміттяпослугадоговірна

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk