SmartChoice 1

Рекуператор до 16 м2

Замовляючи рекуператор в нашій компанії, свердління отвору в подарунок!

Алмазное бурение в Киеве и области

Если Вы столкнулись с проблемой образования грибка в доме, конденсата на окнах, концентрацией неприятных запахов или же страдаете от нехватки воздуха во время сна, то рекомендуем Вам обратить своё внимание на рекуператор SmartChoice. Это уникальное сочетание высокого качества и доступной цены.Он разработан львовскими инженерами, которые многие годы занимаются вентиляцией и энергосберегающими технологиями. Рекуператор SmartChoice производится на современном оборудовании следуя мировым стандартам. И поэтому является прекрасным решением обеспечения вентиляцией квартиры или целого дома.SmartChoice100 2rekup 3

 ЧОМУ ТАКА НИЗЬКА ВАРТІСТЬ

Тому що виробники виготовляють більшу частину комплектації на власному виробництві, постійно вдосконалюючи його, що дозволяє стримувати стабільну ціну для кінцевих споживачів.

 В ЧОМУ ОСОБЛИВОСТІ АЛЮМІНІЄВОГО ТЕПЛООБМІННИКА

Основна особливість у тому, що алюміній має відмінні теплообненные властивості, не боїться вологи По скільки алюмінієві теплоаккумулятори SmartChoice мають негативний заряд, а частинки пилу позитивний, то він виконує функцію фільтру, притягаючи пил і не даючи їй потрапляти у Ваше приміщення.

 МОНТАЖ В ПРИМІЩЕННІ З КАНАЛОМ ВЕНТ

У разі якщо в квартирі сильна витяжка з центрального каналу, то бажано її чимось перекрити, були випадки, коли надто сильна витяжка перетягувала вентилятори рекуператора, ніж охолоджувала приміщення і створювала протяг, що супроводжується свистом.

ХТО ВИРОБЛЯЄ, ДЕ ВИРОБЛЯЮТЬ?

Побутовий провітрювач SmartСhoice розроблений і виробляється у Львові. Сучасне обладнання дозволяє виготовляти 75% комплектуючих, що в свою чергу дає можливість утримувати стабільну ціну 2980 гривень протягом декількох років, не залежно від валютної та економічної ситуації в країні. При цьому якість виробленого провітрювача завжди на висоті.

Алмазне буріння

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Замовити послугу демонтаж асфальту

Коли приходить необхідність виконання

ремонтних робіт, що вимагають свердління отворів в стінах, стелі, перекриттях тощо, найкращий варіант – віддати перевагу алмазне буріння. Сучасна технологія заснована на методі ненаголошеній обробки, що виключає імовірність виникнення сколів і тріщин. Цей метод дозволяє отримати

ідеально рівне отвір потрібного розміру. Звернувшись в нашу компанію, навчені фахівці виконають алмазне буріння (Київ) напрочуд швидко, якісно і надійно. Ми працюємо з власним професійним інструментом. Для кожного окремого випадку використовуються відповідні алмазні коронки. Досвідчені фахівці гарантують ефективність і безпеку буріння.

Алмазне буріння (Київ): основні переваги

Вже більше року він працює в сотнях таких приміщень, як спальні, передпокої, дитячі, гаражі та підвали, офіси і невеликі складські приміщення, стоматологічні кабінети та хостели.

SmartChoice є універсальним приладом, який завдяки своїй конструкції здатний забезпечити стабільний мікроклімат приміщення. А монтаж цього рекуператора є гарантією того, що Ваш будинок буде захищений від грибка на стінах при цьому наситивши Ваш організм свіжим і живим повітрям.

Незважаючи на високу продуктивність, сучасний дизайн, низький шум при роботі і простоту використання виробники закріпили єдину ціну для ринку, що приємно дивує своєю доступністю для кожного, хто зіткнувся з проблемами законсервованого приміщення.

Представляємо Вам SmartChoice 100. Новинка!! Малогабаритний рекуператор, який ефективно провентилирует Вашу кімнату площею до 16 метрів. Завдяки своїм технічним властивостям він здатний зберегти на багато більше тепла ніж більшість рекуператорів. А продумана конструкція убезпечить Вас від появи свисту, що характерно для невеликих рекуператорів. Якщо Ви знаходитесь в пошуку тихого рекуператора, то раді повідомити Вам, що ця абсолютно безсшумна і працює тихіше, ніж сучасний ноутбук. А споживана потужність всього 2Вт в годину, що пропорційно 1,60 грн в місяць. Тому перед покупкою рекуператора в невелике приміщення, будь то офіс, спальня, гараж, підвал, передпокій, невеликий склад і т. д. Подумайте, чи варто Вам переплачувати тисячі гривень, якщо ефект буде той же, а рівень комфорту вище. Виробники подбали про те, щоб Ви не турбувалися про обслуговуванні і не витрачали свій час на вивчення конструкції теплообмінника для проведення сервісних робіт, адже це можна зробити декількома рухами. Тому, зупинивши свій вибір на цій моделі Ви отримуєте 100% гарантію того, що грибок більше не проявиться, вікна перестануть конденсувати, а неприємний запах залишиться в минулому.

Рекуператор до 25 м2

Замовляючи рекуператор в нашій компанії, свердління отвору в подарунок!

Рекуператор SmartChoice є універсальним приладом, який завдяки своїй конструкції здатний забезпечити стабільний мікроклімат приміщення. А монтаж цього рекуператора є гарантією того, що Ваш будинок буде захищений від грибка на стінах при цьому наситивши Ваш організм свіжим і живим повітрям. Незважаючи на високу продуктивність, сучасний дизайн, низький шум при роботі і простоту використання виробники закріпили єдину ціну для ринку, що приємно дивує своєю доступністю для кожного, хто зіткнувся з проблемами законсервованого приміщення.

Принцип роботи SmartChoice заснований на утилізації тепла витяжного забрудненого повітря і передачі його свіжому повітрю. Мінімальна температура, при якій буде подаватися повітря з плюсовим показником до -20С, при цьому без використання різних Тенів. Чи знаєте Ви, що наявність підігріву в рекуператорі змінює енергетичний заряд повітря, який насичений необхідними для організму негативно зарядженими іонами, які є каталізаторами засвоювання кисню на клітинному рівні.

А технологія включив і забув дозволяє використовувати провітрювач 24/7 і лише кілька разів на рік проводити технічне обслуговування теплоаккумулятора, шляхом усунення забруднень під проточною водою. Для цього вам не потрібно виклик фахівця.

Один оптимальний режим, який запрограмований на продуктивність 25 м 3/годину (просимо зауважити, що цього достатньо для 3-х людей, що знаходяться в приміщенні до 25м2) і звуковий навантаженні 19 дБ, дозволяє монтувати SmartChoice в спальні або дитячої, оскільки це самий тихий рекуператор на ринку. Монтаж провітрювача відбувається шляхом буріння стіни алмазною коронкою 162мм, а саме підключення приладу не займе і 30 хвилин. Зупинивши свій вибір на SmartChoice Ви не тільки заощадите гроші, але і вирішіть проблеми з грибком, запахом , конденсатом на вікнах і вбережете себе від алергій і вірусних захворювань, оскільки у Вашому будинку буде завжди свіже і чисте повітря. Ви зрозумієте як це чудово, дихати на повні груди не виходячи з кімнати.

ПІДІГРІВ І ФІЛЬТРАЦІЯ

Виробники відмовилися від підігріву повітря з використанням електрики, оскільки основним завданням SmartChoice є доставка живого повітря в приміщення, а як відомо ТЕН змінює енергетичний заряд припливного повітря, чим руйнує його природну насиченість негативно зарядженими іонами.

Та й до речі подумайте про те, що електро підігрів припливного повітря теж коштує грошей.

Проведені випробування в реальних умовах, показали, що маючи температуру на вулиці -14 , а в приміщенні +18, надходив повітря температурою до +8 градусів, що говорить про те, що він нагрівся на 22 градуси тільки за рахунок тепло акумулятора і використання законів природного теплообміну матеріалів. Відсутність фільтра обумовлюється тим, що повітря в закритому приміщенні в 25 разів забрудненіше вуличного, оскільки природа постійно оновлюється і не дає накопичитися такій величезній кількості шкідливих речовин. Так само використання вугільного фільтра робить припливне повітря дистиллированным. Це з рідні кип'ятіння джерельної води.

 МОНТАЖ РЕКУПЕРАТОРА

Єдиною перешкодою в монтажі рекуператора є відсутність отвору в стіні, яка розмежовує Ваше приміщення і вулицю. Це питання вирішується шляхом буріння отвори необхідного діаметра.(162 або 112 мм )

Оскільки SmartChoice в стандартній комплектації розрахований на зовнішній монтаж, і ми дуже часто стикаємося з замовниками, у яких квартира знаходиться вище першого поверху. У таких ситуаціях неможливо обійтися без виклику спеціальної техніки або змусити монтажника виконувати каскадерські трюки на висоті 5-го поверху.

Для таких випадків проводиться модель для внутрішнього монтажу, що дозволяє без зайвих витрат і не піддаючи ризику монтажника, швидко і безпечно встановити провітрювач зсередини приміщення.

У випадку якщо Ви вирішили самостійно встановити порветриватель, потрібно дотримуватися обов'язкові умови монтажу

1.Отвір має бути зроблено шляхом алмазного буріння стіни під кутом 3-4 градуси в напрямку вулиці.

2. Мінімальна товщина стіни 350мм

3. Монтаж повинен відбуватися в найвищій точці стіни, оскільки тепле повітря накопичується зверху, а холодний внизу приміщення, і таким чином відбувається забір максимально теплого повітря, який прогріває тепло акумулятор, а припливне з меншою температурою, опускається вниз. Що дозволяє досягти максимальної теплової продуктивності і забезпечити правильну циркуляцію повітря.

4. Небажаний монтаж на кухні без витяжки, так як тепло акумулятор не розрахований на забруднення жирами. Якщо у Вас є витяжка над плитою, то необхідно на час її роботи відключати провітрювач, це допоможе поліпшити якість роботи витяжки, т. до вона буде забирати повітря з SmartChoice. При необхідності надаємо інструкцію по синхронізації цих двох приладів.

5 Мінімальна товщина стіни 350мм.

6. Заборонений монтаж в приміщенні, де розташований газовий котел, камін, піч!!!

 ГАРАНИТИЯ НА РЕКУПЕРАТОР

Гарантія на SmartChoice становить один рік, ресурс роботи вентиляторів 15 років.

Процедура взяття на гарантію відбувається шляхом реєстрації серійного номера (розташований в кишені для проводу) на офіційному сайті smartchoice-ua.com

У разі несправності звертатися до виробника і вказати серійний номер приладу, для подальшого вирішення проблеми.

 ВІДМІННІ РИСИ SAMАRTCHOICE

У нас часто запитую, ніж SmartChoice відрізняється від інших рекуператорів.

1. Принцип вилучення тепла витяжного повітря.( тут відбувається його акумулювання, тобто тепло накопичується в період забору повітря і рівномірно віддається в період припливу)

2. Теплообмінником, він у нас аллюмінієвий.

3. Оскільки провітрювач спочатку розроблявся для побутових цілей, то в ньому стандартно запрограмований один оптимальний режим, який забезпечує найвищу продуктивність і найнижчу шумове навантаження серед інших представників ринку.

4. Завдяки доступній ціні можна забезпечувати провітрювання великих приміщень. Наприклад: один з наших клієнтів захотів провітрювання в офісі 100м2 і кількістю працівників до 15 осіб, для початку поставили 4 шт, чого цілком вистачило і клієнт залишився задоволений, адже це допомогло заощадити досить велику суму грошей.

5. Так само SmartChoice був розроблений на основі досвіду роботи з іншими рекуператорами, були визначені всі необхідні характеристики для провітрювання і комфортної експлуатації, і зробили все щоб він працював, а Ви відпочивали, насолоджуючись свіжістю приміщення. Включив і забув про ті проблеми, які були з повітрям до появи нашого SmartChoice.

6. Виробники спеціалізуються на энергозберигающих пристроях, технологіях, і тому відбувається постійне впровадження цих знань у рекуператори.

 ЩО РОБИТИ З РЕКУПЕРАТОРОМ ПРИ ТРИВАЛОМУ ВІД'ЇЗДІ?

При від'їзді на тривалий час приміщення повністю запечатується, і перекриваються всі шляхи подачі повітря. В такому випадку відбувається накопичення випарів з оздоблювальних матеріалів, накопичується волога. І коли Ви повертаєтеся додому, то Вас зустрічає затхлий і несвіже повітря. Тому ми рекомендуємо на час від'їзду не вимикати провітрювач, він повністю безпечний і Ви можете не переживати, що щось може статися. Часто ми монтуємо SmartChoice на дачах, щоб забезпечити вентиляцію в законсервованих приміщеннях і не дати зіпсуватися речей і вдома. У випадку якщо Ви запланували зимові канікули, і переживаєте, що приміщення може переохлодиться, то можете просто вимкнути прилад, в крайньому випадку можна додатково зафіксувати шматочок тканини поверх внутрішнього модуля, що істотно зменшить ефект пасивної вентиляції. Жоден рекуператор неможливо закрити герметично

×
Зворотний дзвінок
uk