Услуга резка асфальта в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Замовити послугу зміцнення отвору металом

Дана послуга необхідна при прокладці комунікацій під землею або їх ремонту в тих місцях, де поверхнею є асфальт. Також при заміні дорожнього покриття, швонарезчик допомагає швидко вирізати непридатні шматки асфальту. Перед тим, як вирити траншею, необхідно акуратно зняти шматок покриття. Різка асфальту нашим інструментом гарантує акуратність і точність виконуваних робіт. Агрегат не робить на поверхню руйнує вібраційної сили, тому виключена поява небажаних мікротріщин, тріщин або сколів. Також геометрія майбутньої траншеї буде мати естетичний вигляд, а відновити поверхня буде набагато простіше.

Різка нашими бензорізами дозволяє проробляти шов глибиною близько 10-30 см, залежно від товщини покриття. Обладнання підбирається індивідуально після огляду майбутньої робочої площадки. Під час роботи не створюється кількість пилу, що могло б перешкодити перехожим і водіям, ускладнюючи видимість. Демонтувати асфальт можна як вручну (якщо шматки асфальту невеликі і відкололися повністю), так і з застосуванням відбійних молотків (коли асфальт необхідно роздрібнити на менші частини).

Варто відзначити, що після різання асфальту, в більшості випадків, риття траншеї здійснюється вручну. Це обумовлено наявністю підземних комунікацій в місті, які можуть бути легко пошкоджені екскаватором. Якщо ж під асфальтом не проходить ніяких труб, а глибина і довжина траншеї повинна бути досить великою, то застосовують механізований спосіб риття. Таким чином робота буде виконана в рази швидше.

Послуги від професіоналів

Різка асфальту – одне з багатьох напрямків нашої компанії, яке ми виконуємо так само якісно і оперативно. Для оцінки складності, обсягу та вартості робіт на місце прибуде наш експерт. Після аналізу та укладення договору ми починаємо роботу. До виконання завдання приступить бригада професіоналів, яка зацікавлена у швидкості і якості виконання робіт не менше, ніж Ви самі. З швонарезчиками та іншим інструментом працюють досвідчені співробітники, тому ми гарантуємо безпеку робіт, що проводяться. Ми працюємо з приватними замовниками або організаціями, тому можливо два варіанти розрахунку: готівкою або на безготівковий розрахунок з урахуванням ПДВ.

Для замовлення послуги звертайтесь до нас за контактним номером, вказаним на сайті.

Алмазна різка асфальту в Києві ☎+38-098-158-59-59  з допомогою різальників швів (швонарізчиків) дозволяє швидко виконувати роботи щодо нарізки швів в асфальті, дана послуга необхідна при влаштуванні траншей, ремонті підземних комунікацій, ямковий ремонт доріг і тротуарів з асфальным покриттям. Нарізка асфальту виконується глибиною до 220 мм різним обладнанням в тому числі і фрезами на базі трактора. Наша компанія пропонує послуги різання асфальту в місті києві і по всій Київській області мобільним промисловим устаткуванням, здатним за день порізати асфальт довжиною до кілометра. Різка асфальту Київ. Виїзд фахівця на перегляд об'єкта в місті БЕЗКОШТОВНИЙ!!!!

Різка асфальтуОдиниця виміруЦіна без ПДВ, грн
Глибина різу до 7смм/пвід 27.50
Глибина різу до 10смм/пвід 30.00
Глибина різу до 15смм/пвід 40.00
Глибина різу до 20смм/пвід 150.00
Штроба в асфальтім/пвід 90.00
Транспортні витрати по місту послуга 200.00 грн
За межі міста, транспортні витрати обговорюються окремо
Мінімальна ціна замовлення складає 1200.00 грн
×
Зворотний дзвінок
uk