Штроблення стін

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Послуга штроблення стін

1. Панельні плити (панельний будинок) штробіть тільки по вертикалі, глибиною до 1,5 див. Стелі і підлоги штробіть заборонено. Суть цього правила в тому, що в панельному будинку всі стіни несучі. Тому плити знаходяться в напрузі.А порушення їх цілісності, може призвести до розтріскування і деформації всієї конструкції;

2. Піноблок самий оптимальний варіант для штроблення. Матеріал м'який і податливий. Вимагає уваги до кутах, переходах від стіни до стіни;

3. Цегла штроблення цегли невдячне заняття. Проводку монтують поверх цегляної кладки;

4. Монолітні плити, як і цегла, дуже складний в штроблення. Вимагає професійного інструменту, дуже якісних алмазних дисків і коронок. Але ціна питання за роботу — значно вище.

Основне правило штроблення — штробим стіни строго вертикально і горизонтально. Біля стелі прийнятий стандарт 15-25 см відступ від плити. Взята величина для того, щоб при монтажі стелі, монтажники не пошкодили проводку. Так як стеля зазвичай опускається на 4-7 см в низ. Перед початком проведення робіт, необхідно зробити розмітку. В ідеалі, штробіть по лазерному рівня, але за його відсутності можна прокреслити лінії і звичайним рівнем.

Інструмент необхідний для комфортної роботи:

Штроборез (найгірший варіант болгарка);

Пилосос з перехідником для штроборізи;

Долото (призначене для очищення штроб);

Захист очей та органів дихання;

Стрем'янка;

Рівень;

Олівець;

Терпіння.

Алгоритм проведення роботи:

1. Креслимо план квартири, будинку. На листку паперу, схематично з'єднуємо всі розпаювання і щитки;

2. Переносимо креслення на стіни приміщення;

3. Перевіряємо справність інструменту;

4. Ще раз порівнюємо креслення і позначки на стінах;

5. Приступаємо до процесу штроблення.

Про самому процесі штроблення: починаємо плавно врізати диск у стіну і міцно (двома руками) тримаємо штроборез (болгарку), не знімаємо захисний кожух (стосується болгарки), без захисту очей і рук не раджу починати роботи.

При попаданні арматури під диск — зменшити тиск і швидкість руху, пройдіть цей етап повільніше. Першим етапом — проштробите вертикальні підйоми. Другим етапом горизонтальні. Тільки після повного завершення штроблення, приступайте до очищення штроб.

Комплексні демонтажні роботи включають в себе роботи по розбиранню конструкцій з різних твердих матеріалів, які не завжди можна зруйнувати за допомогою залучення будівельної спецтехніки, тому алмазна різка та свердління бетону займають нішу в будівельному демонтажі і монтажі комунікацій.

Монтаж комунікацій усередині приміщень включає в себе протяжку стояків по всіх поверхах будівлі, монтаж кабелю для електропроводки, протяжку труб для сантехніки, вентиляції і кондиціонування і багато інші роботи.

Різка штроб для електропроводки є нашими щоденними роботами на будівельних об'єктах.

Алмазна різка та свердління різних будівельних матеріалів (бетону, цегли, каменю і т. д.) забезпечують високу геометричну точність отворів, каналів та отворів в стінах, перекриттях і фундаментах, не дивлячись на високу армування і, часом, складний доступ до місця роботи.

Сучасні технології дозволяють проводити роботи з різання бетону з дуже високою точністю, при цьому, не створюючи великого шуму і вібрації. Динамічні навантаження на конструкцію при алмазному різанні і алмазному свердлінні повністю відсутні, не утворюючи сколів і тріщин на поверхні.

Монтаж електропроводки та монтаж сантехнічних труб або систем опалення в приміщенні часто виконується з застосуванням штробірованія стін, підлог і стель. Завдяки алмазної різання, за допомогою якої виконується акуратна траншея в бетоні, всі кабелі або труби можна акуратно «заховати» в підлогу або стіну, зберігши після закладення штроб, рівну поверхню. Різка штроби дозволяє зберегти більше вільного простору в приміщенні, роблячи комунікації невидимими.

Також варто відзначити, що штроблення бетону або цегли виконується з великою кількістю пилу, яку поглинає в себе промисловий пилосос, зберігаючи придатний для дихання повітря в приміщенні.

Алмазна різка штроб
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Різка штроби 30*30 ммм. пог40.00
2Різка штроби 40*40 ммм. пог50.00
3Різка штроби 60*60 ммм. пог60.00
4Різка штроби глибиною до 320 ммпослугадоговірна
×
Зворотний дзвінок
uk