Алмазна резка стін у Києві та області

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Сучасна алмазна різка стін

Одним з основних видів діяльності компанії «ЗНОС» у Києві та області є різка алмазним диском або канатом твердих будматеріалів. Роботи виконуються на об'єкті замовника у зручний час. У житлових приміщеннях працюємо тільки у денні години.

Сучасне високопродуктивне обладнання та висока кваліфікація персоналу дозволяють професійно вирішувати завдання по прорізуванню залізобетонних, бетонних, цегляних, кам'яних стін. Ми успішно виконуємо нестандартні проекти і чітко дотримуємося поставлені замовником терміни.

Потрібно алмазна різка несучих стін або монолітних конструкцій? Один дзвінок в «ЗНЕСЕННЯ» – і фахівець безкоштовно приїде до вас для огляду об'єкта, оцінки обсягів робіт і прорахунку вартості. Враховуючи високу швидкість роботи нашого обладнання, алмазна резка стін буде вам вигідна, незважаючи, що ціна аналогічних робіт перфоратором нижче.

Високотехнологічна алмазна різка бетону без пилу

Така технологія використовується в основному для прокладання інженерних комунікацій у вже побудованих будинках. Крім цього, затребувана алмазна різка дверних прорізів, нових вікон, прорізування фундаментів і перекриттів.

Основною відмінністю цього методу від традиційного ударного є практично повна відсутність шуму (рівень не перевищує допустимий), відсутність великої кількості пилу (спеціальний вбудований пилосос вловлює її дрібні частинки). Це дозволяє операторам без проблем працювати в житлових будівлях із завершеною внутрішньою обробкою.

Краї отвору, отвори, ніші вийдуть рівними і гладкими, що робить непотрібною додаткову обробку. Точна алмазна різка прорізів у стіні дозволяє отримувати отвори ідеальної геометричної форми. Їх не потрібно коригувати і допрацьовувати. На оброблюваної поверхні виключається поява таких дефектів, як сколи, тріщини.

При великих обсягах робіт на виробничих об'єктах, нашими фахівцями застосовується різка алмазним канатом або спеціальними стінорізними машинами. Найчастіше, отримані отвори необхідно посилити. Ми можемо розробити проект самостійно або скористатися документами, які надає замовник.

Згідно з планом, наші співробітники:

  1. Виріжуть одну або кілька арок.
  2. Розширять віконний, дверний отвір або виріжуть новий.
  3. Виріжуть нішу або виїмку.
  4. Зріжуть зайвий укіс.

Алмазна різка у місті Київ швидко та не дорого

Якість нашої роботи відомо багатьом киянам. Співробітники швидко виїжджають на об'єкт і в установлений строк вирішують поставлену задачу. Відмінна риса нашої організації – чистота об'єкта. Ми завжди пропонуємо послугу виносу все сміття після робіт.

Сучасні машини провідних брендів, виняткова відповідальність і увагу до деталей, індивідуальний підхід – тільки кілька переваг компанії «ЗНОС». Набирайте вказаний на сторінці номер телефону або скористайтеся формою для зворотнього дзвінка. Передзвонюємо і приїжджаємо швидко.

Алмазна різка стін

Найменування робіт

Од. вимірювання

Ціна без ПДВ, грн.

1

Різання бетонних/залізобетонних, цегляних стін електричним різьбярем глибиною пропилу до 150мм

м. пог

150.00

2

Подрібнення цегли та бетону відбійним молотком

м3

2500.00

3

Різка штроб в бетоні/залізобетоні

м. пог

50.00

4

Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною і швонарізчиком алмазним диском з глибиною пропилу до 320.00 мм

м2 перерізу реза

4000.00/5000.00

5

Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною з глибиною пропилу алмазним диском до 750.00 мм

м2 перерізу реза

4500.00/6000.00

×
Зворотний дзвінок
uk