Буріння та свердління отворів в бетоні

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Алмазне свердління бетону і залізобетону

Буріння та свердління отворів в бетоні, а в особливості залізобетоні простіше, безпечніше і естетично виробляти за допомогою алмазних коронок. Свердління задіюється в різних побутових завдань, а також в процесах по переплануванню або будівництві. Компанія "СНОС" пропонує кваліфіковані послуги з свердління і свердління бетону і арма-бетону алмазним способом.

ПЕРЕВАГИ АЛМА-СВЕРДЛІННЯ БЕТОНУ І ЗАЛІЗОБЕТОНУ

Алмазне буріння проводиться з особливою точністю не залишаючи сколів, тріщин і мікротріщин в конструкції. До цього способу часто звертаються для виконання отворів для:
  • укладання труб у приміщеннях;
  • прокладання нових комунікацій;
  • формування стояків опалення;
  • монтажу каналізації та водопостачання;
  • встановлення кондиціонерів та витяжок.
Свердління може знадобитися в найрізноманітніших випадках. Найголовніше, що всі роботи по алмазному свердленню відмінно застосовуються в побутових умовах. Для виконання робіт по алмазному свердлінню особливих умов не потрібно, але існує два способи застосування цієї технології, а також необхідно враховувати, що інструмент працює від мережі, і може знадобитися електроживлення від 220В до 380В. Отвори після алма-свердління немає необхідності додатково облаштовувати, вони абсолютно рівні по всій глибині просвердлювання. У випадках появи в стіні арматур або швелерів, інструмент алмазного свердління легко справляються з таким завданням. Компанія "ЗНЕСЕННЯ" працює інструментом тільки надійних виробників CEDIMA, HILTI і BOSCH.

МЕТОДИ АЛМА-СВЕРДЛІННЯ БЕТОНУ І ЗАЛІЗОБЕТОНУ

Існує два способи виконання робіт за свердління бетону і арма-бетону це сухий і вологий.

  • Сухий

Цей метод більше підходить для свердління цегли так-як до інструменту не кріпиться додаткове обладнання для подачі води. За таких випадках використовується бур зі спеціальною напайку, що не дає можливості йому деформуватися і перегріватися. Застосування сухого методики обумовлюється тільки при відсутності водопостачання або в невеликих приміщеннях.

  • Мокрий

На відміну від попереднього способу алмазного буріння, до інструменту кріпиться пристосуватися для подачі води. Інструмент не перегрівається, а також мокрі рези абсолютно виключають поява пилу. Витрата води розрахований мінімальний: сусіди нижче і не здогадаються про будь-яких роботах.

ВАРТІСТЬ СВЕРДЛІННЯ БЕТОНУ І ЗАЛІЗОБЕТОНУ В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

Ціна на виконання робіт по свердління бетону і залізо-бетону розраховується по прайсу організації "ЗНОС" в залежності від обсягу робіт, глибини і діаметру свердління, використання обладнання і інших індивідуальних чинників. Підсумковий цінової чек формується по закінченню розрахунку робіт. Попередню ціну на послугу з алма-свердління можна дізнатися у менеджерів офісу або по функції прорахунок з фото.

ЗАМОВИТИ СВЕРДЛІННЯ БЕТОНУ ТА АРМА-БЕТОНУ В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

Компанія "ЗНЕСЕННЯ" має будівельні дозволи та ліцензії на виконання найскладніших завдань. Несучі та капітальні конструкції вимагають спеціалізованого підходу і акуратної роботи фахівців. Договірні умови забезпечують надійність і оперативність виконання робіт. Менеджер по оцінці об'єктів компанії "ЗНЕСЕННЯ" виїде по Києву та області безкоштовно!

Свердління бетону або залізобетону
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Свердління одного отвору діаметром до 160 мм, глибиною до 400 ммпослуга650.00
2Свердління одного отвору діаметром до 160 мм, глибиною понад 400 ммпослуга850.00
3Застосування системи пило-, шламоотвода (промисловий пилосос і шламозбірник)послуга150.00
4Монтаж зворотного клапана у просвердленому отворі з вартістю витратних матеріалівпослуга500.00
5Монтаж хімічного анкера (застосовується в пухких стінах)послуга150.00
6Використання вакуумної плити (застосовується на гладких поверхнях)послуга300.00
7Свердління стін/перекриттів/фундаментів діаметр отвору до 160 ммпослуга650.00
8Свердління стін/перекриттів/фундаментів діаметр отвору до 250 ммпослуга750.00
9Свердління стін/перекриттів/фундаментів діаметр отвору до 500 ммпослуга1700.00

Для здійснення даних робіт враховується необхідне електричне живлення: напруга/потужність.

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk