Сверление отверстий в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

СВЕРДЛІННЯ ОТВОРІВ

Послуги свердління досить часто затребувані в житлових і промислових приміщеннях. Отвори можуть знадобиться при будь-яких обставин, але виконуються як правило в стінах, перекриттях і навіть фундаменті. Матеріали будівель можуть відрізнятися, але варто зауважити — що з усіма перешкодами, з якими може зіткнутися звичайний перфоратор — легко справляетсякорона з алмазними сегментами. Компанія "СНОС" пропонує кваліфіковані послуги з свердління отворів в бетоні, цеглі, залізобетоні та камені, застосовуючи власний професійний інструмент та обладнання від відомих виробників — CEDIMA, HILTI і BOSCH.

СВЕРДЛІННЯ ОТВОРІВ В ЦЕГЛІ

Цегла зустрічається повсюдно в житлових і приватних будинках, а також інших приміщеннях як основний будівельний матеріал. До появи технології алмазного свердління, бурили перфоратором, а також робили отвори різними приспособами. При використанні алмазного інструменту з'явилася можливість свердлити отвори і навіть великі прорізи і при цьому не завдаючи шкоди капітального будовою. Цеглу не кришаться і просвердлюється отвір з мінімальним сміттям, а іноді й без нього, якщо використовується промисловий пилосос для збору шламу.

СВЕРДЛІННЯ ОТВОРІВ В БЕТОНІ

Бетонні плити, як і цегла знайомі мешканцям та власникам будівель теж дуже давно. Як і інші будівельні матеріали схильні часу, а тому з роками вимагають більш дбайливого ставлення. Алмазне свердління отворів дозволяє бетонним конструкціям залишатися цілими, не залишаючи:

  • відколів;
  • тріщин;
  • мікротріщин.

Такий спосіб більш дбайливо утворює абсолютно рівні отвори і вважається самим безшумним і без-курним методом. Часто бетонні конструкції зміцнювалися як раніше, так і зараз арматурою і швелерами. Алмазне свердління справляється з такими перешкодами набагато легше, і про пошкодження інструменту фахівці не турбуються.

СВЕРДЛІННЯ ОТВОРІВ В ЗАЛІЗОБЕТОНІ

Конструкції із залізобетону, а також сюди можна віднести монолітні будови, з'явилися трохи пізніше попередніх, і помітно відрізняються від них своєю особливою міцністю. У таких спорудах без алмазного свердління не обійтися. Наявність металу в бетоні однозначно ускладнить якісь маніпуляції з свердління отворів перфоратором або іншим інструментом, крім алмазних коронок і дисків.

ЦІНА НА СВЕРДЛІННЯ ОТВОРІВ В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

Який би спосіб свердління вибрав клієнт, компанія "ЗНЕСЕННЯ" підтримає клієнта в його виборі, якщо це не суперечить технічної безпеки будови. Вибравши спосіб свердління, можна ознайомиться з прайсами компанії і дізнатися попередні ціни. З визначенням ціни можуть допомогти менеджери офісу і унікальна функція "ціна за фото". Підсумкове ціноутворення може бути сформована тільки після ознайомлення з об'єктом і по закінченню всіх робіт.

ЗАМОВИТИ СВЕРДЛІННЯ ОТВОРІВ В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

Утворювати отвори самостійно може виявитися дуже небезпечною завданням. Звертаючись в компанію "ЗНЕСЕННЯ" клієнт гарантовано отримує висококваліфіковану послугу на офіційних договірних умовах. Менеджери по оцінці оперативно виїжджають на ознайомлення з об'єктом по Києву і області — безкоштовно. Компанія "ЗНЕСЕННЯ" готова приймати великі обсяги робіт по свердлінню отворів.

Поява технології алмазного буріння значно підвищило
якість і швидкість буріння отворів різного розміру. Завдяки такому методу, ви отримаєте якісно

і швидко виконану роботу.

Алмазне буріння (Київ) має ряд позитивних моментів:

• геометрична точність отворів;

• швидкість буріння досягає до 4 см у хвилину;

• відсутні вібрації, що виключає ймовірність появи деформації конструкції, сколів

або мікротріщин;

• практично не залишається пилу;

• низький рівень шуму, що не перевищує 80 дБ;

• відсутня потреба в додатковій обробці (контур отвору вийде гладким);

• доступний будь-кут буріння.

Тепер ви знаєте про революційної технології в ремонтно-будівельній сфері. Забудьте про «ударному» методі з перфораторами, про дражливому голосному гаморі і нескінченної пилу.

Довіртеся професіоналам!

Звернувшись до нас, ви зіткнетеся з високим професіоналізмом і відповідальністю, зможете особисто переконатися в перевагах нашої компанії: • кваліфіковані спеціалісти працюють тільки з кращим професійним інструментом від відомих перевірених брендів;

• швидко і якісно зробимо отвір в бетоні, камені, цеглі та залізобетоні від 3 см до 50 см;

• ми виконаємо будь-які роботи, навіть у важкодоступних місцях;

• передбачений варіант готівкового і безготівкового розрахунку;

• виконаємо замовлення приватної особи або юридичної.

Алмазне свердління отворів
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Свердління одного отвору діаметром до 160 мм, глибиною до 400 ммпослуга650.00
2Свердління одного отвору діаметром до 160 мм, глибиною понад 400 ммпослуга850.00
3Застосування системи пило-, шламоотвода (промисловий пилосос і шламозбірник)послуга150.00
4Монтаж зворотного клапана у просвердленому отворі з вартістю витратних матеріалівпослуга500.00
5Монтаж хімічного анкера (застосовується в пухких стінах)послуга150.00
6Використання вакуумної плити (застосовується на гладких поверхнях)послуга300.00
7Свердління стін/перекриттів/фундаментів діаметр отвору до 160 ммпослуга650.00
8Свердління стін/перекриттів/фундаментів діаметр отвору до 250 ммпослуга750.00
9Свердління стін/перекриттів/фундаментів діаметр отвору до 500 ммпослуга1700.00

Для здійснення даних робіт враховується необхідне електричне живлення: напруга/потужність

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях. Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk