Сверление отверстий в фундаменте в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

СВЕРДЛІННЯ ОТВОРІВ У ФУНДАМЕНТІ

Отвори у фундаменті виконуються при плановому будівництві будинків для забезпечення вентиляцією, водопостачанням та іншими комунікаціями приміщення для його подальшої експлуатації. Поряд з новими будівлями також часто зустрічаються і вже усталені будинку, які з якихось причин також потребують реконструкцій.

Компанія "СНОС" може взяти підряд на свердління отворів в фундаменті під будь-які цілі, а також може виконати ряд супутніх робіт.

СПЕЦИФІКА СВЕРДЛІННЯ ОТВОРІВ У ФУНДАМЕНТІ

Алмазне свердління в фундаменті — оптимальне рішення для формування отворів для комунікацій або освіти продухів для вентиляції, щоб уникнути накопичення вологи в приміщенні.

Застосовуючи цю технологію, отвори виконуються з точним дотриманням необхідного діаметра, а також вони ідеально рівні по всій довжині свердління. Такі процеси не потребуватимуть додаткових витрат — так як немає необхідності їх облагороджувати або проводити інші маніпуляції. Краї при алмазному свердлінні залишаються ідеально рівними без рваних сколів.

Незамінна здатність ненаголошеного методу формування отворів — це не руйнувати цілісність конструкцій, що для фундаменту є особливо важливим чинником. При алмазному свердлінні фундаменту абсолютно виключені тріщини і мікротріщини!

Безпечне і точне свердління забезпечується професійним надійним інструментом в руках тільки компетентних фахівців. Неправильне або неточне виконання — спричинить лише витрати і розчарування. Залучаючи підрядника — необхідно переконатися в його досвідченості.

ПОСЛУГИ ПО СВЕРДЛІННЮ ОТВОРІВ У ФУНДАМЕНТІ В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

Компанія "ЗНЕСЕННЯ" працює в сфері алмазного свердління та різання вже більше 10 років по Києву і області, а також виїжджає в регіони України за попередніми погодженнями з Замовником.

Профільні фахівці виконують роботи по алмазному свердлінню отворів у фундаменті під комунікації за точним розмірам і з надійним кріпленням обладнання, щоб уникнути непередбачених ситуацій. При замовленні послуг на свердління в фундаменті під водопостачання або інші комунікації — компанія "ЗНЕСЕННЯ" готова запропонувати супутні послуги риття траншей — ручним або механізованим способом. А також в організації є і інші послуги для облагороджування територій.

Алмазне свердління отворів в фундаменті під продухи теж має свої особливості. Правильний розрахунок розташування продухів буде найбільш значущим в процесі виконання таких робіт. Звичайно ж важливо і компетентність фахівців, що будуть виконувати роботи по алмазному свердлінню. Неправильне розташування продухів призведе до повторного замовлення, але вже у професіоналів.

ЦІНА СВЕРДЛІННЯ ОТВОРІВ У ФУНДАМЕНТІ В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

Детальна бесіда з менеджерами офісу — допоможе розрахувати попередню або точну суму замовлення, в залежності від факторів, що впливають на вартість алмазного свердління. Комплекс послуг може включати в себе свердління отвори у фундаменті, а також ця послуга може бути одиничною. В результаті чого визначається спочатку завдання Замовника, а потім ведуться підрахунки. Номери телефонів на сайті, або зв'яжіться з менеджерами по формі зворотного зв'язку — це займе всього лише кілька хвилин.

Компанія "СНОС" надійний підрядник як для приватних, так і юридичних осіб.

Оплата може проводитися готівкою або безготівковим способом з урахуванням ПДВ.

Алмазне свердління отворів у фундаменті
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Свердління одного отвору діаметром до 160 мм, глибиною до 400 ммпослуга650.00
2Свердління одного отвору діаметром до 160 мм, глибиною понад 400 ммпослуга850.00
3Застосування системи пило-, шламоотвода (промисловий пилосос і шламозбірник)послуга150.00
4Монтаж зворотного клапана у просвердленому отворі з вартістю витратних матеріалівпослуга500.00
5Монтаж хімічного анкера (застосовується в пухких стінах)послуга150.00
6Використання вакуумної плити (застосовується на гладких поверхнях)послуга300.00
7Свердління стін/перекриттів/фундаментів діаметр отвору до 160 ммпослуга650.00
8Свердління стін/перекриттів/фундаментів діаметр отвору до 250 ммпослуга750.00
9Свердління стін/перекриттів/фундаментів діаметр отвору до 500 ммпослуга1700.00

Для здійснення даних робіт враховується необхідне електричне живлення: напруга/потужність

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk