Прокат гідромолота в Києві та області

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Оренда гідромолота ціни

Дане навісне змінне обладнання дозволяє розв'язати широкий ряд будівельних завдань, наприклад:

• руйнування асфальту з метою ремонту підземних комунікацій;

• розбивання мерзлого грунту;

• розкриття ґрунту або дорожнього покриття для прокладання комунікацій;

• з метою демонтажу споруд для розбивання твердих матеріалів, наприклад, бетону.

І це далеко не всі сфери застосування агрегату. Оренда гідромолота в нашій компанії – це надійне обладнання на базі JCB JS 145 W (3390 Дж), JCB 3CX (859 Дж), CATERPILLAR 428 і Атлас 1404. Вага обладнання, енергію удару і частоту ми підберемо індивідуально під ваші потреби, тобто для конкретного виду робіт на певних умовах. У нас є гідромолоти вагою від 300 кг до 1.5 тон. Якщо мова йде про полноповоротном екскаваторі, то можливі варіанти вагою 700 кг, 1 і 1.2 тонни.Вам не потрібно самостійно турбуватися про типорозмірі або модифікації гідромолота, а варто просто зателефонувати нам та описати фронт намічених робіт.
Безперебійна робота
Якщо вас цікавить оренда гідромолота, який ефективно і швидко виконує свої завдання, у нас ви отримаєте саме таке обладнання. Наша компанія постійно здійснює перевірку та технічне обслуговування всього навісного обладнання і автопарку. Ми закуповуємо техніку від відомих світових брендів, які неодноразово на практиці довели свою надійність. Але у випадку, якщо обладнання вийшло з ладу, ми гарантуємо його миттєву заміну аналогічним. Тому всі заплановані роботи на день із застосуванням гідромолота обов'язково будуть виконані в строк.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Ми здаємо в оренду техніку тільки на 1 робочий день (8 годин). Якщо вам необхідно її використання ще й на наступний або кілька днів, то попередьте про це менеджера при замовленні. Кожен день на робочу площадку буде подаватися екскаватор з гідромолотом і по закінченню 8 годин, вирушати назад в наш парк. Ми не залишаємо свої машини і обладнання на робочих майданчиках з міркувань безпеки і через необхідність їх технічного огляду після інтенсивних навантажень.При замовленні послуги оренди гідромолота є можливість готівкового (передоплата) та безготівкового розрахунку (з ПДВ). Ми гарантуємо безпеку виконуваних робіт, оскільки вся техніка знаходиться в хорошому технічному стані, а оператор – це наш досвідчений та відповідальний працівник.Щоб домовитися про час та умови подання гідромолота, дзвоніть нам. Ми підберемо для вас відповідний агрегат для продуктивного виконання роботи.
Найменування роботиОдиниця виміруЦіна без ПДВ, грн
Оренда гідромолота
Гідромолот на базі екскаватора-навантажувача JCB3змінавід 6500.00
Гідромолот на базі екскаватора повноповоротного ATLAS 1304змінавід 7500.00
Гідромолот на базі гусеничного екскаватора JCB220змінавід 9000.00
×
Зворотний дзвінок
uk