Вынос балкона в Киеве и области

Оцінка за фото
Оцінка за фото
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

«Завоювання» території у вигляді винесення балкона подобається багатьом: без офіційного дозволу можна збільшити верхню частину або весь балкон на 30 см з кожної сторони.

За бажанням замовника винос здійснюється з урахуванням холодного або теплого скління. Частіше обирають другий спосіб, так як це дозволяє використовувати зовнішню квартирну територію і в зимовий час. Ті, у кого балкон у нормальному стані, і він потрібен для короткочасного відвідання, відмовляються від термоізоляції – тоді для виносу можна використовувати алюмінієві профілі, що володіють меншою вагою. 

Способи виносу балкона

Вибір варіанту залежить від ступеня експлуатації балкона (лоджії) і можливості фінансових вкладень.

  1. Вибираючи винос по підвіконню, ви отримуєте незначне збільшення корисної площі і трапецієподібну зовнішню конфігурацію. Щоб зробити рівномірної навантаження, майстри прикріплюють кронштейни: при бетонних парапетах місцем з'єднання є плиткові анкери, а у випадку металевого виробу використовується зварювання. Щоб зробити нову конструкцію жорсткою і стаціонарної, трикутники з'єднують металевою трубою, яка стане підставкою під віконну раму.
  1. Значно більші вкладення фінансів і праці, потрібні для виконання виносу за статтю: необхідно зварити новий металевий каркас, надійно зафіксувати його, щоб навантаження від балкона перейшла на зовнішню стіну будівлі. В цій схемі використовується швеллерная зміцнююча конструкція, яка кріпиться до горизонтальної плити. Для стійкості робиться обв'язка по периметру, після чого встановлюються нові перила.

Якщо вас не бентежить необхідність отримання разрешенияна збільшення площі балкона до 50 см по периметру, можна виконати винесення по максимуму.

Вибираючи другий спосіб збільшення площі балкона, ви можете приєднати його до суміжного житлового приміщення або зробити окремої функціональної зоною. Утеплення стелі, стін і підлоги не тільки стабілізує температуру балкона (лоджії), але і зменшить теплові втрати з кімнат, кухні.

Обмеження на винос лоджії (балкона)

а) При наявності видимих руйнувань, виражених в відколюванні бетону з балконної плити або парапету, глибоких тріщин, через які видно арматура.

б) Значна корозія на металевих частинах плити, яку неможливо зупинити. Матеріал, частково втратив міцнісні характеристики, буде і далі їх втрачати.

в) Стіна, до якої приєднаний балкон, потребує ремонту. Цілком очевидно, що перепланування, вимагає використання електроінструментів, внесе свої негативні зміни в стан вертикальної конструкції, що призведе до подальшого погіршення її стану.

г) Передбачувана після завершення робіт навантаження перевищує міцнісні можливості зовнішньої стіни.

Знадобиться відремонтувати або видалити стару плиту, парапет, відновити зовнішній вигляд зовнішньої несучої стіни і тільки після цього приступати до виносу фасаду.

Компанія «Снос» здійснює демонтажні та будівельні роботи на території Києва і області.

Демонтаж/винос балкона
Найменування робітОд. вимірюванняЦіна без ПДВ, грн.
1Демонтаж балконупослугадоговірна
2Демонтаж балконного блокушт950.00
3Демонтаж балконного отворушт1500.00
4Демонтаж балконного парапетупослугадоговірна
5Демонтаж балконного огородженняпослугадоговірна
6Демонтаж балконного порогушт550.00
7Демонтаж балконного вікна ( зі збереженням)шт450.00
8Демонтаж балконної перегородким2600.00
9Демонтаж балконної плитипослугадоговірна
10Демонтаж балконної тумбишт950.00
11Виніс балконупослугадоговірна
12Пристрій лоджій Київ і областьпослугадоговірна
13Збільшення балконного отворушт1500.00
14Демонтаж підвіконної тумби відбійним молоткомшт950.00
15Демонтаж підвіконного блокушт950.00
16Демонтаж віконного блокушт450.00
17Демонтаж віконного отворушт1200.00
18Різання бетонних/залізобетонних, цегляних стін електричним різьбярем глибиною пропилу до 150ммм. пог150.00
19Дроблення бетону і цегли відбійними молоткамим32500.00
20Різка штроб в бетоні/залізобетонім. пог50.00
21Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною і швонарізчиком алмазним диском з глибиною пропилу до 320.00 ммм2 перерізу реза4000.00/5000.00
22Різання бетонних/залізобетонних стін і перекриттів стінорізною машиною з глибиною пропилу алмазним диском до 750.00 ммм2 перерізу реза4500.00/6000.00

Вартість робіт вказана приблизно без урахування особливостей місцевості. Точна вартість визначається нашим фахівцем при виїзді на оцінку робіт.

Працюємо по Києву, Київської області та сусідніх областях.

Виїзд по Києву, безкоштовний. Виїзд спеціаліста за межі Києва і подача техніки оплачується додатково.

×
Зворотний дзвінок
uk